ВАШ РЕЦЕНЗЕНТ

РЕЦЕНЗЕНТ - ХТО ВІН?

Це вчений у Вашій області наук, професіонал, що знає нюанси Вашої предметної області, що має за плечима роки наукової роботи, десятки і сотні наукових статей в різних журналах світу і має високі рейтингові позиції.
Це вчений, який може допомогти Вам зробити Ваш рукопис краще.

Хочете розвиватись? Хочете заробляти?
Хочете рости далі і бути в курсі всього нового?

Пропонуємо Вам стати рецензентом міжнародного престижного журналу!

ПРИНЦИПИ РЕЦЕНЗУВАННЯ

1

ПРИНЦИП ЧЕСНОСТІ

Якщо обраний рецензент не впевнений, що його кваліфікація відповідає рівню досліджень, представлених в рукописі, він повинен відразу повернути рукопис.
2

ПРИНЦИП ОБ'ЄКТИВНОСТІ

Рецензент повинен об'єктивно оцінити якість рукопису, представлену експериментально та теоретичну роботу, її інтерпретацію і виклад, а також врахувати, якою мірою робота відповідає високим науковим і літературним стандартам. Рецензент повинен поважати інтелектуальну незалежність авторів.
3

ПРИНЦИП ВІДСУТНОСТІ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ

Рецензент не повинен оцінювати рукопис, з автором або співавтором якої він має особисті або професійні зв'язки, і якщо такі відносини можуть вплинути на судження про рукопис.
4

ПРИНЦИП КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Рецензент повинен поводитися з рукописом, що надісланий на рецензію, як з конфіденційним документом. Він не повинен показувати рукопис іншим особам або обговорювати його з іншими колегами за винятком особливих випадків, коли рецензент потребує чиєїсь спеціальної консультації.
5

ПРИНЦИП АРГУМЕНТОВАНОСТІ

Рецензенти повинні адекватно пояснити і аргументувати свої судження, щоб редактори і автори могли зрозуміти, на чому грунтуються їхні зауваження. Будь-яке твердження про те, що спостереження, висновок або аргумент був вже раніше опублікований, має супроводжуватися відповідним посиланням.

ПРОЦЕС РЕЦЕНЗУВАННЯ

1 КРОК

На цьому кроці Ваш рецензент оцінює статтю в цілому.

1 КРОК

2 КРОК

На цьому кроці Ваш рецензент аналізує кожен розділ статті і вказує як можна більш детально і чітко на недоліки і слабкі місця, якщо такі є.

3 КРОК

На цьому кроці Ваш рецензент формує короткий, але ємний, звіт, який міститиме інформацію для авторів статті і / або для редакторів журналу.

3 КРОК

ТЕРМІНИ РЕЦЕНЗУВАННЯ

Терміни рецензування розрізняються залежно від Видавця. Принцип нашого рецензування щодо термінів - максимальна оперативність при незмінно високій якості.
© ClubScience, 2022
youtube
telegram