ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

Навіщо Вам це потрібно?

Якісна англійська мова є невід'ємною частиною сучасної науки. Наукову статтю, яка написана неякісною англійською мовою, навіть не будуть розглядати в міжнародних журналах.
Розміщення наукових матеріалів якісною англійською мовою в профільних Інтернет-ресурсах та міжнародних базах даних дасть можливість показати дослідження всьому світу, а авторам цього дослідження - отримати наукові дивіденди.

Наша пропозиція!

Ми пропонуємо послуги професійного перекладу та перевірки наукових текстів. Переклади наших фахівців завжди приймаються у журналах світу, індексованих Scopus і Web of Science.
Важливе! Вартість послуг перекладу, що надаються закордонними журналами, в рази вище, ніж вартість послуг наших фахівців. З прикладом можна ознайомитися тут.

Як ми це робимо?

Переклад Вашого тексту буде виконувати перекладач, який професійно володіє тематикою саме Вашого наукового дослідження.

Вартість послуги:

Вартість послуги переклад англійською мовою становить від 150,00 грн за 1800 знаків з пробілами (залежить від складності та напрямку).
Вартість послуги перевірка перекладу англійською мовою становить від 80,00 грн за 1800 знаків з пробілами (залежить від складності та напрямку).
© ClubScience, 2022
youtube
telegram